Erhvervsnetværk Aalborg

Medlemmer

Vi har brancheeksklusivitet i netværket. Vi ønsker en tryg og åben snak mellem medlemmerne. Vi ønsker et tæt samarbejde i Erhvervsnetværk Aalborg, derfor er kravet at man prioriterer netværket og deltager mest muligt. 

Vi opfordrer til, at der sendes en stedfortræder, såfremt du er forhindret. Er fraværet større end gennemsnitligt, har netværket retten til at hverve et nyt medlem. Bliver et medlem ekskluderet pga. af fravær bliver kontingentet ikke refunderet.

Her finder du en liste over medlemmerne i Erhvervsnetværk Aalborg og deres kontaktdetaljer:

Virksomhedsnavn Kontaktperson Telefonnummer Email
Podi Henrik Thomsen 23643939 henrik@podi.dk
Sparekassen Danmark Dorthe Gamst Boelskifte 96575889 dbo@spard.dk
Dalsgaard Advokatfirma Steffan Munkholm Asp Møller 29810024 sam@dlaw.dk
Mariendal Electrics Jesper Storm Simonsen 25427885 jss@mariendal.dk
BDO Aalborg Morten Brandenborg 41890252 bpo@bdo.dk
Labtech Data A/S Frank Bisgaard Andersen 26379440 fba@labtech.dk
KlimaCheck Lotte Kamp 91151100 kontakt@klimacheck.dk
BK Nord A/S Camilla Brunsgaard Fugmann 22110278 cbf@bk-nord.dk​
Exzentriq Foto & Video Mikkel Werenberg 22747438 mikkel@exzentriq.dk
Exzentriq ApS Casper Skafte 52395758 skafte@exzentriq.dk
Solar Kompagniet Kenn Mikkelsen 42487875 kennmikkelsen@gmail.com
Byens Elteknik ApS Sten Mortensen 22323697 sten@byenselteknik.dk
PS Studio Ronnie Jensen 40601010 info@psstudio.dk
PS Studio Alexander W Søndergaard 40601010 info@psstudio.dk
EH Aalborg Anita Vivi Lilholt 28406255 avl@ehaalborg.dk
Jysk Mægler Michael Calundan 21895373 michael@jyskmaegler.dk
Aalborg Forsyning Mark Bering 25199254 mark.bering@aalborgforsyning.dk
Pingvin Anja Rørdam 26908731 anja@pingvintapas.dk
Riber Production Nicolaj Riber Højmark 28591331 nr@riberproduction.dk
Jorton Michael Møller 22709815 mim@jorton.dk
Westen og Vittrup Daniel Westen 26113677 westenbygogdesign@gmail.com
TalentX Line Møller 93989326 line@talentx.dk
Business Aalborg Rene Wiebenson 25201518 rene.wiebenson@aalborg.dk
Westen og Vittrup Kenneth Vittrup Pedersen 26746588 kenneth@vittrup-mail.dk
Proteingiganten Rasmus Olsen info@proteingiganten.dk
Degustation Degustation 21246886 info@degustation.dk
Copyright © 2019 Erhvervsnetværk Aalborg